Просування сайту в ТОП. Як це працює?

Ваш сайт не потрапляє на першу сторінку пошуковика, і ви залишаєтеся поза увагою потенційних клієнтів? У такій ситуації як залучити відвідувачів на сайт?

Ми просуваємо ваш сайт в ТОП 10 - Ви збільшуєте продажу!

Один з напрямків діяльності нашої компанії - просування сайтів в топ провідних пошукових систем. Для цього ми застосовуємо власні методики зовнішньої і внутрішньої пошукової оптимізації, які допомагають привернути клієнтів на сайт.

Це легко підтвердять наші партнери, чиї контактні дані можна знайти в рубриці «Їм подобатися наше якість». Зустрітися з нашим портфоліо і ви побачите, що застосування наших методик просування сайту в топ допомагає їм вести успішний бізнес як зі «старими» клієнтами, так і з новими, які прийшли на їх сайти через цільові пошукові запити. Причому кількість нових клієнтів постійно збільшується!

Просування сайту в ТОП. Як це працює?

Просування сайту в ТОП

Залучення клієнтів на сайт може відбуватися кількома способами. Просування сайту в топ - один з найбільш результативних методів.

«Розкрутка сайту ТОП 10» - послуга, яка покликана усунути помилки в оптимізації сайту, просунути цікавлять слова на першу сторінку пошукової системи. Як і просування сайтів по трафіку, і створення промо-сайту, цей процес супроводжується аналізом конкурентних ресурсів, що дозволяє нам виділити Ваш сайт на тлі конкурентів.

Просування сайту в ТОП 10 - це гарантоване залучення відвідувачів на сайт. А чим більше відвідувачів, тим більше продажів.

Що входить у вартість послуги?

Особливість цінової політики нашої компанії в тому, що ми пропонуємо своїм клієнтам відкритий бюджет. Замість однієї значної цифри, ми надамо Вам докладний рахунок, в якому будуть значитися всі види робіт над вашим проектом і їх вартість. Таким чином, Ви без зусиль зможете контролювати витрати коштів.

У вартість вашого проекту увійдуть:

  • розстановка зовнішніх посилань;
  • роботи з копірайтингу (визначення кількості текстів для написання або рерайта і саме написання);
  • робота оптимізатора;
  • робота програміста;
  • вартість виведення запитів в ТОП-10, ТОП-5, ТОП-3 згідно з індивідуальними прорахунками.

Контроль і оцінка

Просування сайту в ТОП-10 нашою компанією також передбачає клієнтський контроль за просуванням проекту з подальшою оцінкою результату.

Під час нашої роботи над проектом Ви отримаєте доступ до звітів в Google Analytics, а також до аккаунту, через який зможете відслідковувати виведення сайту в топ. У перший тиждень роботи і після впровадження змін Ви отримаєте первинні і вторинні рекомендації відповідно. Крім цього, Вам також будуть надаватися щомісячні звіти по днях з позиціями ключових слів, статистикою відвідуваності і планом робіт на наступний місяць.

Розкрутка сайтів в топ Яндекса і Google: особливості

Як вивести сайт в топ Яндекса, наші фахівці знають напевно. Часта зміна фільтрів цього пошуковика призводить до постійних змін алгоритмів ранжирування. А після введення фільтруючого алгоритму «Матрикснет», Яндекс ще точніше і швидше визначає платні посилання. У таких випадках з'являється загроза отримання санкцій, втрати позицій у видачі, навіть виключення з результатів пошуку.

Тому ми нарощуємо кількість посилань способами, максимально наближеними до природних, що гарантує залучення клієнтів на сайт.

Вивести сайт в ТОП 10 Google, мабуть, ще складніше, оскільки механізми ранжирування цього пошуковика самі докладні. Незважаючи на це, наші фахівці просувають в Google навіть ті сайти, які потрапили під санкції фільтруючого алгоритму Panda. «Panda» погіршує позиції ресурсів, хоча б одна сторінка яких зроблена за шаблоном і користується «заімстсвованіямі». При просуванні в Google потрібно бути гранично уважними та обережними. Щоб просування в цьому пошуковику було ефективним, потрібно приділяти увагу кожній сторінці, перед зовнішньої оптимізацією займатися внутрішньою, встановлювати щільність ключових слів трохи вище, ніж в Яндексі, і т. д.

Ми знаємо, як вивести сайт в топ, а Ви знаєте нас!

Як залучити клієнтів через просування сайту в топ нашою компанією?

Следующая новость
Предыдущая новость

Уникальная коллекция новых и классических игр Как выбрать игровой автомат правильно? Отличная коллекция новых и давно знакомых игровых слотов Выгодные цены на стеллажи с ящиками Качественные современные аксессуары из натуральной кожи

Последние новости