Xiaomi внезапно обновила до MIUI 13 два смартфона

Як запевняють багато інсайдерів, цей смартфон зможе затьмарити своїх прямих конкурентів в особі флагманів Huawei, Samsung і Apple. Другим значущим моментом стане презентація наступної версії фірмового інтерфейсу MIUI 13. Користувачі чекають на це оновлення вже більше року, проте численні проблеми на стадії розробки не дозволяли анонсувати прошивку раніше. Тепер все практично готово, MIUI 13 проходить закриту обкатку на багатьох смартфонах. Сьогодні стало відомо, що тестова прошивка вийшла для Redmi Note 10 Pro 5G та Redmi K40 Gaming. Номери прошивки – v13.0.0.1 SKPCNXM та v13.0.0.1 SKJCNXM відповідно.

Уточнимо, що до кінця року пройде презентація лише китайської версії MIUI 13, що стосується міжнародного релізу флагманських пристроїв та наступного покоління інтерфейсу, то їх доведеться чекати ще кілька тижнів (а може й кілька місяців).
Xiaomi raptovo onovyla do MIUI 13 dva smartfony (spysok)

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Подбор Тойоты под вкусы водителей Предпринимательский форум Столля открылся в Воронеже Заказ курсовой в Киеве «Час икс» не за горами: Строительство новой парогазовой установки Воронежской ТЭЦ-1 завершится в 2018 г. Фотографируем в путешествии