Вибираємо сучасний комп'ютер 2020

Вибираємо сучасний комп'ютер 2020

Дизайн

Естетика відіграє важливу роль при виборі комп’ютера. Сьогодні можна обрати корпус будь-якої форми, з LED-підсвіткою чи без. Це допоможе вам зробити дизайн унікальним, а також виділити ПК з-поміж інших.

Комплектуючі

Вибираємо сучасний комп'ютер 2020

При виборі омріяного гаджета, окрім дизайну, варто звернути увагу і на ряд інших характеристик.

Корпус

Для того, щоб переконатись у якості корпусу – зверніть увагу на його вагу. Дешеві моделі зшиваються з неякісних матеріалів. На відміну від бюджетних варіантів, якісний корпус виготовляють з товстої сталі та зсередини укріплюють металевими пластинами. Вага такого кістяку буде значно більшою.

Блок живлення

Ця деталь призначена для живлення всіх складових ПК у відповідності з їх енергетичними потребами. Для сучасного комп'ютера найоптимальнішим варіантом є блок живлення потужністю 450 Вт.

Процесор

Це одна з основних комплектуючих ПК, яка визначає продуктивність системи загалом. Іншими словами, процесор – це “серце” комп’ютера.

Сьогодні існує декілька видів процесорів:

Двоядерний

Призначений для офісної роботи та перегляду інтернет-ресурсів.

Чотириядерний

Призначений для офісної роботи, програмування і любительського відеомонтажу. Крім того, такий процесор буде оптимальним варіантом для ігор періоду від 2000-го до 2015-го років.

Шести- восьми- десятиядерний

Призначений для професійного відеомонтажу, інженерних розрахунків, 3D-моделювання. Крім того, така серцевина здатна забезпечити оптимальний ігровий процес.

Материнська плата

Вона відповідає за злагоджену роботу всіх елементів і підсистем комп'ютера.

При виборі материнської плати потрібно врахувати:

  • кількість USB-роз'ємів – не менше двох
  • сумісність материнської плати та встановленої BIOS версії з процесором і модулями оперативної пам'яті
  • розмір радіатора на чіпсеті – не менше 1-го см.

Відеокарта

Якщо комп'ютер буде використовуватися для програмування, моделювання чи монтажу, то ця складова потребує особливої уваги. Є два види відеопроцесорів: інтегрований і дискретний. Перший пристосований до офісної роботи, а дискретний для виконання більш складних задач.

Оперативна пам'ять

Ця пам’ять призначена для зберігання інформації в процесі її обробки. Сьогодні модулі з оперативним забезпеченням представлені двома типами: DDR3 й DDR4. Для оптимальної роботи ПК мінімальний об'єм складає 8 Гб.

Жорсткий диск

В сучасних комп'ютерах використовуються диски двох конфігурацій HDD і SSD. Останній варіант є більш сучасним і забезпечує значно кращу швидкодію при обробці даних.

В інтернет-магазині "МТА" представлені ПК від провідних виробників. Тут ви зможете купити комп'ютер за оптимальною ціною та бути впевненими у якості придбаного товару!

Якщо ж ви плануєте зібрати комп'ютер з окремих комплектуючих, то варто приділити увагу кожній деталі, про яку ми розповіли.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Перманентный макияж от студии «Queen» Российская сеть салонов современного перманентного макияжа Игровой портал Play 777 Slots Качественное нижнее белье по отличным ценам Виртуальное казино Азарт Плей

Последние новости