Майбутнє мобільного зв’язку в наших руках

Майбутнє мобільного зв’язку в наших руках

Тенденції розвитку сучасних мобільних технологій не перестають дивувати і захоплювати молодих фахівців в цю дивовижну область інженерії.

З кожним роком провідні світові виробники надають свої технічні рішення та інновації, щоб в черговий раз продемонструвати свою конкурентоспроможність і зробити наше повсякденне життя простіше.Оператори мобільного зв’язку ретельно відстежують навіть найменші поліпшення в сфері мобільних технологій і після того як напрямок розвитку визначено, починається планування і реалізація нової послуги на ринку телекомунікацій.

З метою професійної підготовки молодих фахівців за спеціалізацією «Мобільні телекомунікації і системи цифрового телебачення» 18 квітня на кафедрі Мобільних і відеоінформаційних технологій були проведені спеціалізовані курси по напрямку експлуатації та технічного обслуговування компонентів мережі мобільного зв’язку нового покоління.

З більш ніж 100 студентів успішне тестування пройшли тільки 8 осіб, яким випала честь підтвердити свої знання в присутності представників одного з лідерів мобільних операторів зв’язку на українському ринку – компанії Lifecell.Майбутнє мобільного зв’язку в наших руках

Даний захід було проведено завдяки наявності базових радіоподсістем мобільного зв’язку, які розташовані в навчальних лабораторіях кафедри МВТ.

Перед сертифікаційною комісією в складі завідувача кафедри МВТ Сайко В.Г., доцента кафедри МВТ Плюща А.Г., асистента кафедри МВТ Кравченко В.І, провідного технічного експерта компанії Lifecell Деркача А.Н. кожен з восьми студентів особисто проводив роботи по налаштуванню і моніторингу працездатності систем.

Підсумкові результати оцінював провідний технічний експерт компанії Lifecell Деркач Андрій.

Викладацький склад кафедри МВТ і представник оператора мобільного зв’язку були приємно здивовані знаннями студентів і їх бажанням підкорювати нові висоти в галузі телекомунікацій.Кожен з них успішно впорався з поставленим завданням і продемонстрував свої здібності знаходити рішення навіть в непередбачених ситуаціях, змодельованих за допомогою програмного забезпечення.

Імена та прізвища студентів вже передані в компанію Lifecell для подальшого розгляду їх на первинні посади фахівців в відділи технічного обслуговування компанії.

Завідувач кафедри МВТ, д.т.н., професор Сайко В.Г.
Асистент кафедри МВТ, аспірант Кравченко В. І.
тел. 044-249-25-04

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет – магазин женской одежды Fashion Girl Остановить прекрасное мгновенье возможно Живопись как средство запечатлеть лучшее в себе Эффективная оптимизация картинки для блога В помосковье задержали похитителей данных с пластиковых карт

Последние новости