LG Electronics призначила нового генерального директора

LG Electronics призначила нового генерального директора

Компанія LG Electronics оголосила про те, що пан Сонг-Джин Чо, керівник компанії LG Home Appliance & Air Solution, а також один із трьох уповноважених директорів, відповідальних за ключові рішення компанії по всьому світу, був призначений генеральним директором LG і негайно приступає до виконання нових обов’язків.

Повноваження пана Чо поширюються на всі підрозділи LG Electronics, включно з компаніями H&A, Mobile Communications, Home Entertainment and Vehicle Components, а також на понад 120 представництв по всьому світу.60-річний пан Сонг-Джин Чо приєднався до компанії Goldstar у 1976 році та став частиною команди, яка 1980 року розробила першу автоматичну пральну машину LG. Перед тим як обійняти посаду президента компанії H&A у 2015 році, пан Чо займав позицію керівника підрозділу пральних машин LG компанії H&A. 2007 ро-ку Сонг-Джин Чо був нагороджений орденом уряду Республіки Корея за значний внесок у розвиток нових технологій та індустріальної галузі країни. Крім того, пан Чо зіграв важливу роль у розвитку преміальних лінійок побутової техніки для до-му, представивши світу бренд LG SIGNATURE і вбудовану кухонну гарнітуру Signature Kitchen Suite, а також заклав фундамент для розвитку бізнесу в сфері «Ін-тернету речей» (IoT) і «розумних» будинків.

Рада директорів LG також підвищила на посаді пана Дахюна Сонга (58 років), дію-чого керівника компанії у країнах СНД. Тепер пан Сонг займає пост президента компанії LG Home Appliance & Air Solutions, змінивши на цій посаді пана Сонг-Джин Чо. Пан Дахюн Сонг — заслужений працівник компанії LG Electronics з 33-річним досвідом. За роки роботи в LG відповідав за всі основні напрямки розвитку бізнесу продуктових лінійок компанії H&A, включаючи розвиток підрозділів кон-диціонерів для повітря, холодильників та іншої побутової техніки для кухні. З 2012 року, обіймаючи посаду голови компанії LG у країнах СНД, пан Дахюн Сонг від-повідав за продуктивність роботи та розвиток бізнесу LG в часи економічної не-стабільності у регіоні.

Окрім кадрових змін у штаті щодо пана Сонг-Джин Чо і пана Дахюна Сонга, ще 5 керівників отримали підвищення на посаді до позиції виконавчих віце-президентів, 13 — до позиції старших віце-президентів, 38 — віце-президентів. Нові кадрові призначення набувають чинності 1 грудня 2016 року, а офіційне просування по службі — з 1 січня 2017 року, після загальних зборів акціонерів.

Следующая новость
Предыдущая новость

Ультрафиолетовая печать в Москве Летний портрет: практические советы Покупка автомобиля – проблема выбора Сказочные фотосессии в Тайланде и на островах Способ заработать свой первый капитал