Android смартфони з потужними батареями в 2017

Android смартфони з потужними батареями в 2017

Завдяки телефонам на Android, які суцільно панують мобільною індустрією, вибір найкращих Android-смартфонів практично сьогодні є синонімом вибору кращих смартфонів. Але в той час як на Android мало реальних супротивників на інших платформах, внутрішня конкуренція неймовірно жорстока, як для дешевих Android телефонів, так і для моделей преміум.

Насамперед, багато хто з користувачів телефонів вважає, що головнимкритерієм смартфона буде розмір його екрана. Інші вважають, що все зводиться до продуктивності процесора телефону, або до обсягу оперативної пам’яті. Але, давайте не будемо забувати про таку важливу деталь, як акумуляторна батарея. Для тихкористувачів, хто вимагає тривалої роботи, час автономної дії телефону є самою найважливішою характеристикою перед придбанням пристрою на системи Android.

За останні декілька років технологія виготовлення акумуляторів стала набагато кращою і зараз смартфони не тільки заряджаються швидше, але й тримають заряд значно довше. Звісно, смартфон може мати всі найсучасніші функції та додатки в світі, але вони стають марними, якщо батарея не триватиме достатньо довго. Тим не менш, існує безліч смартфонів високого класу, що мають стабільний термін служби акумулятора. Переглянемо кращий вибір Android телефонів, які, на нашу думку, мають тривалий час автономної роботи. Отже, кращі дешеві Android телефони з потужною батареєю.

Huawei Mate 9

Android смартфони з потужними батареями в 2017

Завдяки великому 5,9-дюймовому дисплею Full HD, потужному процесору Kirin 960, двома SIM-картами та винятковою камерою, HuaweiMate 9 може бути одним з найкращих великих телефонів, які ви можете придбати. Батарея розміром 4000 mAh також є однією з найбільших в Android телефонах. У наших випробуваннях ми виявили що, навіть при важкому тестуванні, Mate 9 буде тривати близько 6 годин або близько того на 1 заряд. Знову, це для важких ігрових користувачів. Більшість людей зможуть використовувати Mate 9 значно довше, від двох днів або навіть довше.

Motorola Moto Z PlayAndroid смартфони з потужними батареями в 2017Moto Z Playбуде набагато дешевше за моделі Moto Z Droid або Moto Z ForceDroid, але він підтримує велику кількість власних і сторонніх моделей, які розширюють його базові функції. Він також запам’ятовується 3,510 mAh акумулятором, який тривав понад 16 годин на нашому тесті з користування Wi-Fi.

Samsung Galaxy S8 Plus

Android смартфони з потужними батареями в 2017

Galaxy S8 Plus – це новий Android телефон, який відразу інадовго вражає 6,2 дюймовим витонченим екраном. Він має все обладнання та програмне забезпечення, як у Galaxy S8, а також тривалий термін служби акумулятора на 3500 mAh. Під час лабораторного тесту телефон працював понад 18 годин в режимі користування Wi-Fi.

Google Pixel XL

Android смартфони з потужними батареями в 2017

GooglePixel XL з флагманською операційною системою AndroidNuga – винятковий телефон, і це завдяки процесору QualcommSnapdragon 821, 4 Гб оперативної пам’яті. Акумулятор 3450 mAh всередині нового флагмана працює близько 4 годин 45 хвилин при тестуванні за допомогою нашого високоякісного ігрового тесту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Обслуживание и ремонт конвейерных систем Футуристические газонокосилки роботы Выгодные предложения от казино Максбет Опора раздора: Антимонопольщики поспорили с «Воронежской горэлектросетью» о тарифах Игровые автоматы премиального качества