Технології 21 століття: 4-та промислова революція

Технології 21 століття: 4-та промислова революція

Ми з приятелем і партнером А.Г. Півнем (керівник ЦКТ та стартап центру СумДУ) вже рік пробуємо працювати в форматі 4 промислової революції (міжнародні Edu Workshop, наукові заходи, бізнес ланчі).Дуже вдячні Директору СОТРК М.М. Чернотицькому за можливість попробувати себе в форматі телепередачі.

«Пряма мова. Технології 21 ст. 4 промислова революція»

Мета – сприяти розумінню, що світ швидко змінюється, суспільство знань сьогодні переросло в 4 промислову революції. Що критичний виклик розвитку України, кожного регіону, особистості.

Ми хочемо зробити розвивальну програму, сприяти партнерству її учасників та слухачів. Перша програма відбулась 10.01.2017 року.

Спікерами в студії виступили Михайло Жук (окреслення проблематики), Андрій Півень (досвід інноваційної діяльності СумДУ), «віртуальний спікер» Олександр Юрчак (Генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, розповів про реальні проекти та перспективи асоціації).

Дуже вдячні Ірині Дронова, яка виступила ведучою програми.

Нам би була дуже цікаве партнерство з Телекомунікаційним порталом та думка його читачів про те який формат (тематика, конструкція телепередачі, формат обговорення он-лайн та офф-лайн були б цікавими).

Я бачу її як імпульсну – під проблему і спікери під проблему. Лаконічно не тільки ввести в проблематику, а і спробувати показати напрямки змін на регіональному рівні та рівні кожної особистості в форматі: виклики-тренди-технології.Технології 21 століття: 4-та промислова революціяЗ повагою Михайло Жук (Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Мій канал на ЮТУБ “LLL в формате 4 промышленной революцию: вызовы, тренды, технологии 2020-2050”

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать фотографа на свадьбу Чтоб не перепутали: Воронежская фирма заплатит более 100 тыс. руб. штрафа за использование похожего с конкурентами названия Азартный отдых, не выходя из дома: автоматы в сети Мобильная версия казино Вулкан Кинг В уникальном формате: Представленный в Воронеже «Нальчикский молкомбинат» принял участие в выставке MetroExpo-2018

Последние новости