Segway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUS

Segway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUS

Компанія Segway представила в рамках виставки IFA 2017 нові моделі гироскутеров miniLITE і miniPLUS.

Перша модель має максимальну швидкість 16 км/год з запасом ходу від одного заряду 18 км. Як наголошується, більш якісна електроніка забезпечує точність поворотів і знижує ймовірність падіння користувача. Є також LED фари, які можна налаштовувати, а збільшені колеса забезпечують рівновагу на пересіченій місцевості. Також miniLITE має ручку для перенесення.

Segway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUS

Друга модель – Segway miniPLUS позиціонується як найбільш досконалого пристрою в рамках лінійки. Вона вміє слідувати за користувачем, перевозити вантажі, розвивати швидкість до 20 км/год і має запас ходу до 35 км.

Segway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUS

Обидві моделі з серії вміють відслідковувати статистику їзди за допомогою мобільного додатку Ninebot by Segway. Програма може перевірити швидкість, пройдену відстань, статус батареї і дозволяє користувачам оновлювати пристрій і спілкуватися між собою.

Segway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUSSegway представила нові гироскутеры miniLITE і miniPLUS

В Україні новинки з’являться вже восени, дату початку продажів назвуть 7-8 жовтня в Києві на виставці СЕЕ 2017. Попередньо ціни такі: miniLITE коштує 11999 грн, а miniPLUS – 24999 грн.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотосъемка детей – как работают профессиональные фотографы Прилетели: Пассажиропоток воронежского аэропорта превысил отметку в 600 тыс. человек Покупка и аренда кофемашин на выгодных условиях Привет, Молдова!: Из Воронежа откроются прямые рейсы в Кишинев Казино Джой – реальная возможность играть и выигрывать