Годинники Hublot – від хронографів до складних годинників з боєм

Годинники Hublot – від хронографів до складних годинників з боєм

Розвиток цифрових технологій призвів до створення великого асортименту універсальних ґаджетів з широким функціоналом. Мобільні телефони, ноутбуки, планшети показують точний час.

Здавалося б, ера наручних годинників минула, ці аксесуари безнадійно застаріли і не будуть користуватися попитом. Проте, маркетингові дослідження демонструють протилежну картину.

Популярність годинників зростає. Яскравий приклад на підтвердження цього явища – надзвичайно високий попит на пропозиції відомих швейцарських брендів. Годинники, розроблені та виготовлені у цій країні, стали еталоном надійності, точності та бездоганного дизайну.

Реагуючи на сучасні виклики та намагаючись скласти конкуренцію масовим виробникам, швейцарські торгові марки запропонували чудову можливість придбати ексклюзивні моделі за прийнятною вартістю.

Віднедавна на українському ринку з’явились оригінальні копії всесвітньо відомої компанії Hublot.

Прихильники бренду отримують нагоду замовити годинники в інтернет-магазині Swiss-Watch.

Бездоганна якість, стильний дизайн, сертифікати та гарантії від виробника – ці аксесуари відповідають найвищим вимогам.

У каталозі Swiss-Watch Hublot представлені популярні чоловічі та жіночі моделі, що зайняли почесне місце серед найкращих зразків годинникарської майстерності.

Історія та секрети успіху швейцарського бренду

Це відносно молода компанія, що була заснована у 1960 році. Проте, за короткий проміжок часу бренд Hublot зумів досягти рівня лідера і законодавця трендів, увійти в топ найдорожчих годинників на світовому ринку.

Унікальна особливість пропозицій компанії – незвичні і, водночас, гармонійні поєднання матеріалів.

Перша модель Hublot стала революційним відкриттям для поціновувачів та колекціонерів ексклюзивних годинників у всьому світі.

Поєднання корпусу із золота з каучуковим ремінцем, небачений до цього часу симбіоз елегантності з спортивними формами відразу підкорили серця найвимогливіших знавців.

Компанія продовжує дивувати несподіваними дизайнерськими рішеннями. Поєднання кераміки і золота, араміду і титану, платини і нержавіючої сталі, сучасних форм та дорогоцінного каміння, використання незвичних кольорів завжди втрапляє у ціль і сприймається публікою з захопленням.

Пропозиції Hublot приваблюють не лише дизайном, але й технічними рішеннями. Хронографи і скелетони, наручні годинники з функцією турбійон, оснащені календарем та індикатором «швидкість часу», спортивні моделі – кожен отримає змогу підібрати ідеальний варіант, що відповідає певним вимогам.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отличные фото для отличных людей Азартные игры в формате онлайн Лучшие игровые машины современного поколения Казино — для самых удачливых Профессиональный фотограф в ОАЭ