Cмарт-годиннику Huawei Watch GT2 Pro вже доступна в Україні

Cмарт-годиннику Huawei Watch GT2 Pro вже доступна в Україні

Відтепер стежити за показником сатурації крові киснем можна цілодобово — для цього достатньо активувати відповідну функцію в додатку «Здоров’я» (Huawei Health) на смартфоні. Функція вже доступна в Україні.

Рівень насичення крові киснем, або SpO2, є важливим показником, який дозволяє визначити ефективність постачання кисню до організму. Стандартний рівень SpO2 у здорової людини за нормальних умов становить від 90 до 100. Якщо ж цей показник опускається нижче за норму, організм не може нормально функціонувати. Такий стан називається гіпоксемією і може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Huawei уже представила функцію вимірювання рівня кисню в крові для низки своїх носимих пристроїв. З їхньою допомогою користувачі можуть проводити разовий моніторинг SpO2 у стані спокою. Але зі смарт-годинником Huawei Watch GT 2 Pro ця функція виходить на новий рівень — вона дозволяє користувачам контролювати сатурацію крові киснем 24 години на добу, а також попереджає про відхилення показника від норми.

Для активації функції автоматичного вимірювання SpO2 на вашому Huawei Watch GT 2 Pro:

Крок 1. Відкрийте додаток Huawei Health у вашому смартфоні.

Крок 2. Натисніть «Пристрої» у нижньому рядку меню, а потім оберіть зі списку потрібний пристрій.

Крок 3. Оберіть «Моніторинг здоров’я», потім — «Автоматичне вимірювання SpO2».

Крок 4. Перемістіть повзунок вправо, щоб активувати функцію.

Після активації функції ви можете стежити за рівнем насичення крові киснем цілодобово, а також моніторити показники SpO2 за день, тиждень, місяць та навіть рік. Відповідний графік доступний у додатку Huawei Health разом із іншими даними про стан здоров’я. Окрім того, ці дані також відображаються на циферблаті розумного годинника Huawei.

Важливо зазначити, що функція автоматичного вимірювання рівня кисню в крові Huawei доступна для пристроїв iOS та Android. Власники Android можуть отримати доступ до Huawei Health, просто відсканувавши QR-код на упаковці смарт-годинника Huawei чи завантаживши додаток у магазинах Huawei AppGallery або Google Play. Що ж до користувачів iOS — додаток Huawei Health можна безпечно завантажити в магазині додатків App Store.

Функція автоматичного вимірювання сатурації крові киснем для Huawei Watch GT2 Pro вже з’явилася в Україні. А стандартна функція разового вимірювання SpO2 доступна у моделях Huawei Watch GT 2, Huawei Watch GT 2e, Huawei Watch Fit, Huawei Watch Band 4 Pro та Huawei Watch Band 4.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Крупный воронежский мясокомбинат признан банкротом Виртуальное казино Мостбет Фотозаметка по фотосъемке ребенка Стоп, машина!: После авиакатастрофы самолета «Саратовских авиалиний» приостановлена эксплуатацию всех выпускающихся в Воронеже Ан-148 Качественный и надежный ремонт мобильных телефонов Xiaomi в Екатеринбурге